Jedną z kluczowych usług świadczonych przez naszą firmę jest znakowanie gadżetów reklamowych. Wśród dodatkowych rozwiązań w naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość personalizacji, poprzez dodatkowe znakowanie czy specjalne pakowanie. Znakujemy również gadżety, wykorzystując wszystkie technologie dostępne na rynku, w wyniku czego jesteśmy w stanie oznakować niemal każdy przedmiot.

Wysokiej jakości znakowanie

Warto pamiętać o tym, że decydując się na gadżety reklamowe, powinny być one nie tylko trwałe i przyciągające wzrok, ale przede wszystkim estetyczne oraz wytrzymałe. Decydując się na znakowanie odzieży i gadżetów w naszej firmie, masz gwarancję, że będą one obrandowane technologią dostosowaną do specyfiki danego gadżetu.

Posiadamy całą gamę gadżetów, dlatego każdy znajdzie te idealne dla siebie. Posiadamy zarówno tanie akcesoria, które są przeznaczone do rozdawania masowego podczas eventów bądź jako dodatek do zamówień, jak i te z wyższej półki, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta czy kontrahenta.

Zajmujemy się również znakowaniem produktów powierzonych, a także wykonujemy skomplikowane oklejenia samochodów. Pracują u nas wyłącznie specjaliści, którzy posiadają fachową wiedzę i długoletnie doświadczenie.

Metody znakowania

Stosujemy różnorodne metody znakowania – sitodruk, DTG, nieścieralna sublimacja, hafty płaskie oraz 3D, folia flex czy tłoczenie.

● sitodruk – najpopularniejsza metoda znakowania odzieży, która cechuje się wysoką trwałością,

● sublimacja – metoda znakowania jasnych materiałów poliestrowych,

● druk cyfrowy DTG – idealna alternatywa dla sitodruku, która sprawdza się w przypadku niskonakładowych zamówień,

● hafty płaskie i 3D – haft komputerowy jest techniką polecaną do znakowania koszulek polo, polarów, czapek, koszul. Jest zalecany do mniejszych grafik.

● folia flex – technika nanoszenia folii na odzież. Idealna metoda w przypadku niskonakładowych zamówień.

● tłoczenie – elegancka forma znakowania, która polega na odciśnięciu trójwymiarowego kształtu – zgodnego z projektem graficznym.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel: 576-010-383

Email: biuro@totalreklama.pl

zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowychAdministratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński, NIP: 524-283-18-07. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.