Jedną z kluczowych usług świadczonych przez naszą firmę bezsprzecznie jest znakowanie gadżetów reklamowych. Wśród dodatkowych rozwiązań w naszej ofercie znajdą Państwo również możliwość personalizacji, poprzez dodatkowe znakowanie czy specjalne pakowanie. Ważnym aspektem jest, że w naszej firmie mogą Państwo oznakować zarówno przedmioty z naszej oferty jak i powierzone. Znakujemy gadżety reklamowe wykorzystując wszystkie technologie dostępne na rynku w wyniku czego niewątpliwie jesteśmy w stanie oznakować każdy przedmiot. Zlecając naszej firmie znakowanie gadżetów reklamowych mogą być Państwo pewni, że usługa z pewnością będzie wykonana z należytą starannością.

Wysokiej jakości znakowanie

Decydując się na gadżety reklamowe, powinny one być przede wszystkim trwałe i przyciągające wzrok, a także bez wątpienia estetyczne oraz użytkowe. Decydując się na znakowanie odzieży czy gadżetów w naszej firmie, masz gwarancję, że będą one obrandowane technologią dostosowaną do specyfiki danego gadżetu.

Posiadamy całą gamę gadżetów, dlatego każdy znajdzie te idealne dla siebie. Posiadamy zarówno tańsze akcesoria, które są przeznaczone do rozdawania masowego podczas eventów bądź jako dodatek do zamówień, jak i te z wyższej półki, które zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta czy kontrahenta.

Zajmujemy się również znakowaniem produktów powierzonych, a także wykonujemy skomplikowane oklejenia samochodów. Korzystając z naszych usług otrzymują Państwo przede wszystkim fachową wiedzę popartą wieloletnim doświadczeniem.

Metody znakowania gadżetów reklamowych

Sitodruk

Najstarsza i jedna z najbardziej popularnych metod nadruku, której zastosowanie sprawdza się nie tylko na odzieży. Główną cechą sitodruku jest przede wszystkim duża wytrzymałość a także możliwość uzyskania bardzo ciekawych efektów. Ta technika znakowania charakteryzuje się również korzystną ceną, zwłaszcza przy większych nakładach. Sitodruk wykonujemy między innymi na: torbach bawełnianych, koszulkach reklamowych, workoplecakach.

Tampodruk

Technika znakowania najczęściej wykorzystywana przy znakowania gadżetów reklamowych. Dzięki swojej specyfice, tampon z łatwością oznakuje gadżety nawet o skomplikowanych kształtach czy wklęsłej/wypukłej powierzchni. Tamponadrukiem oznakować możemy również gadżety wykonane z metalu, aluminium, szkła, ceramiki czy gumy. Tamponadruk wykonujemy między innymi na: opaskach odblaskowych, pendrive, antystresach, butelkach.

Grawer

Znakowanie wykonywane przy pomocy lasera, polega na wypaleniu zadanej warstwy powierzchni grawerowanego przedmiotu. Dzięki temu osiągamy branding charakteryzujący się przede wszystkim wysoką precyzją i trwałością. Logotypy grawerowane są bezsprzecznie odporne na ścieranie. Wbrew powszechnej opinii grawerować można nie tylko metalowe gadżety, ale także wykonane z: drewna, bambusa, kamienia, plastiku, gumy czy szkła. Grawer wykonujemy między innymi na: scyzorykach, termosach, drewnianych gadżetach reklamowych.

Haft komputerowy

Bardzo efektowna i charakteryzująca się wysoką trwałością technika znakowania wykonywana maszynowo. W swojej ofercie oprócz standardowych nici w pełnej gamie kolorystycznej, posiadamy także nici ognioodporne, metalizujące, fluorescencyjne czy głęboko matowe. Haft płaski jak i 3D wykonujemy między innymi na: czapkach, torbach, kurtkach, koszulkach polo, ręcznikach, t-shirtach, plecakach czy swetrach. 

Druk UV

Technika znakowania gdzie nadruk utrwalany jest za pomocą lamp UV co pozwala na uzyskanie wysokiej jakości grafiki. Godnym uwagi jest fakt, że druk UV sprawdza się do znakowania zarówno małych elementów jak na przykład elektroniki czy większych elementów jak np. tablic z tworzyw sztucznych. 

Tłoczenie

Bezsprzecznie najbardziej elegancka i dyskretna technika znakowania gadżetów reklamowych. Polega na trwałym odciśnięciu danego znaku w powierzchni materiału poprzez zastosowanie odpowiedniej matrycy. Tłoczenie wykonujemy również z wykorzystaniem folii, dodając w ten sposób elegancji znakowanym przedmiotom. Tłoczenie wykonujemy na materiałach ze skóry oraz ekoskóry jak na przykład: teczki konferencyjne, notesy, kalendarze książkowe, portfele czy paski. 

DTG

Metoda bezpośredniego nadruku na powierzchni odzieży przy wykorzystaniu której możemy osiągnąć fotograficzną jakość nadruku. Nadruki wykonane metodą DTG wykorzystywane są do wykonywania projektów które wymagają odwzorowania projektów z dużą ilością drobnych detali.

Transfer cyfrowy

Pośrednia metoda nadruku wykorzystywana głównie przy mało nakładowych produkcjach odzieży reklamowej.
Zastosowanie transferu cyfrowego to również między innymi trudno dostępne elementy odzieży jak: kołnierzyki czy kieszonki. 

Sublimacja

Dzięki swojej specyfice w chwili obecnej prawdopodobnie najczęściej wykorzystywana technika wykonywania nadruków reklamowych
i nie tylko. Nadruk wykonany metodą sublimacji jest nieścieralny a także w pełni odporny na warunki atmosferyczne. Nadruk sublimacyjny charakteryzuje się dużym nasyceniem kolorów a także nie jest wyczuwalny na zadrukowanej powierzchni. 

Zobacz więcej naszych realizacji.

Odwiedź nasze social media:
Facebook
Instagram
Linkedin

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel: 576-010-383

Email: biuro@totalreklama.pl

zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowychAdministratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński, NIP: 524-283-18-07. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.