Woda reklamowa

Z pewnością każdy z nas zdaje sobie sprawę, że picie odpowiedniej ilości wody istotnie wpływa na nasz organizm. Bez wątpienia staramy się również żyć coraz bardziej ekologicznie. Dlatego podążając za tym nurtem wprowadziliśmy do naszej oferty element promocyjny w niepowtarzalnym, ekologicznym opakowaniu który niewątpliwie pomoże wam budować pozytywny wizerunek firmy.

Ważnym aspektem jest, że nasza woda jest naturalną wodą mineralną, wydobywaną tylko i wyłącznie z polskich źródeł. Etykieta, którą drukujemy na papierze pochodzącym z recyklingu lub kredowym jeszcze bardziej wyróżni ten gadżet. Godnym uwagi jest fakt minimum produkcyjnego które wynosi tylko 144 sztuki.

Gdzie sprawdzi się woda reklamowa?

Niewątpliwie woda z Twoją etykietą sprawdzi się wszędzie ponieważ powinien ją pić każdy. Z pewnością zachwyci gości w Twoim biurze czy podczas eventu.

Woda reklamowa z etykietą klienta w szklanej butelce, istotnie pozwoli wyróżnić się Twojej firmie na tle konkurencji i bezsprzecznie dodać jej prestiżu. Połączenie produktu potrzebnego nam wszystkim, z ekologicznym, szklanym opakowaniem oraz Twoją etykietą tworzy idealny gadżet reklamowy. 

Reasumując, jeśli zależy Ci na gwarancji zamówienia estetycznego, nietuzinkowego upominku dla klientów czy partnerów biznesowych to woda z Twoją etykietą niewątpliwie spełni Twoje oczekiwania.

Cechy wody reklamowej

  • pojemność 330 ml
  • woda naturalnie nasycona CO₂
  • szybki czas realizacji ok. 7 dni
  • małe minimum produkcyjne 144 sztuk
  • alternatywa dla standardowych gadżetów reklamowych
  • możliwość zamówienia kilku etykiet w ramach jednego zamówienia
  • etykieta na papierze kraft lub kredowym
  • możliwa dostawa partiami

Zobacz więcej naszych realizacji.

Odwiedź nasze social media:
Facebook
Instagram
Linkedin


Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel: 576-010-383

Email: biuro@totalreklama.pl

zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowychAdministratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński, NIP: 524-283-18-07. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.