Profesjonalna szwalnia usługowa specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży firmowej na indywidualne zamówienie. Szyjemy nawet bardzo zaawansowane technologicznie ubrania, które wyróżniają się na tle konkurencyjnych firm korzystających przeważnie z gotowych rozwiązań. Proponujemy kompleksową usługę wraz z wykonywaniem nadruków, haftów, wszywaniem metek czy coraz bardziej popularnych elastomerów a nawet pakowaniem w indywidualne opakowania. Jako jedni z nielicznych na rynku doszywamy elastomery do czapek z daszkiem. Jeżeli zależy Państwu, aby odzież, którą produkujemy była wyjątkowa, możemy wykonać również unikalne detale. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi: elastomery, brandowane sznurki, zawieszki czy metki, które produkujemy w różnych technologiach. Współpraca z wykwalifikowanych konstruktorem odzieży pozwala wykonać nawet najbardziej wymagające i skomplikowane zlecenia. Jeśli zależy Ci na produktach wysokiej jakości, zrealizowaniu usługi w możliwie jak najkrótszym czasie, profesjonalnej obsłudze, zapraszamy do kontaktu!

Produkcja wysokiej jakości odzieży

Oprócz odzieży reklamowej, proponujemy także szycie odzieży sportowej – dla firmowych drużyn sportowych ale także ubrania okolicznościowe oraz typową odzież roboczą. Dysponujemy wszystkimi technologiami znakowania dostępnymi na rynku, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązanie. Nasza szwalnia usługowa specjalizuje się także w produkcji czapek, kurtek oraz wyjątkowych akcesoriów, jak saszetki na biodra (nerki), skarpetki, koszulek bawełnianych, koszulek polo, bluz dresowych, kangurek, spodni dresowych, bluz z kapturem czy na suwak. Na bieżąco kontrolujemy jakość towaru, dlatego klienci mają gwarancję, że dopracowujemy go w najmniejszym szczególe.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel: 576-010-383

Email: biuro@totalreklama.pl

zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowychAdministratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński, NIP: 524-283-18-07. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.