Profesjonalna szwalnia reklamowa specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości odzieży oraz akcesoriów na indywidualne zamówienie. Godnym uwagi jest fakt, że szyjemy nawet bardzo zaawansowane technologicznie ubrania. Bezsprzecznie taka odzież pozwoli się wyróżnić się na tle konkurencyjnych firm korzystających przeważnie z gotowych rozwiązań. Proponujemy kompleksową usługę wraz z wykonywaniem nadruków, haftów, wszywaniem metek czy coraz bardziej popularnych elastomerów a nawet pakowaniem w indywidualne opakowania. Jako jedni z nielicznych na rynku doszywamy elastomery do czapek z daszkiem. Jeżeli zależy Ci, aby odzież reklamowa, którą produkujemy była istotnie wyjątkowa, możemy wykonać również unikalne detale. W naszej ofercie znajdziesz między innymi: elastomery, brandowane sznurki, zawieszki czy metki, które produkujemy w różnych technologiach. Współpraca z wykwalifikowanych konstruktorem odzieży niewątpliwie pozwala wykonać nawet najbardziej wymagające i skomplikowane zlecenia. Reasumując, jeśli zależy Ci na produktach wysokiej jakości, zrealizowaniu usługi w możliwie jak najkrótszym czasie, profesjonalnej obsłudze, zapraszamy do kontaktu!

Produkcja wysokiej jakości odzieży reklamowej

Oprócz odzieży reklamowej, proponujemy także szycie odzieży sportowej – na przykład dla firmowych drużyn sportowych ale także ubrania okolicznościowe oraz typową odzież roboczą. Dysponujemy prawdopodobnie wszystkimi technologiami znakowania dostępnymi na rynku, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując optymalne rozwiązanie. Nasza szwalnia odzieży reklamowej specjalizuje się także w produkcji czapek, kurtek oraz wyjątkowych akcesoriów, jak saszetki na biodra (nerki), skarpetki, koszulki bawełniane, koszulki polo, bluzy dresowe, softshelle, kangurki, spodnie dresowe, bluzy z kapturem czy na suwak. Na bieżąco kontrolujemy jakość towaru, dlatego klienci mają gwarancję, że dopracowujemy go w najmniejszym szczególe.

Szwalnia reklamowa to nie tylko odzież

Nasza szwalnia reklamowa zajmuje się niewątpliwie nie tylko szyciem odzieży. Dlatego korzystając z bogatego parku maszynowego produkujemy również wszelkiego typu akcesoria reklamowe na zlecenie naszych klientów. Czapki, kominy, plecaki, ręczniki, opaski do spania to tylko parę z rzeczy które jesteśmy w stanie wykonać. Jeśli zależy Ci by wyróżnić swoją firmę, niewątpliwie akcesoria szyte na miarę Ci to ułatwią.

Zobacz więcej naszych realizacji.

Odwiedź nasze social media:
Facebook
Instagram
Linkedin

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel: 576-010-383

Email: biuro@totalreklama.pl

zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowychAdministratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński, NIP: 524-283-18-07. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.