Identyfikacja wizualna firmy to obecnie podstawa budowania marki, oraz skutecznego marketingu, którym zajmuje się nasze studio graficzne. Dzięki trafionemu brandingowi, firma może w prosty i szybki sposób utrwalić się w głowie swoich potencjalnych klientów. Duża rozpoznawalność oczywiście wpływa na łatwość pozyskiwania nowych Klientów, a także ułatwia stanie się kultową i modną.

Totalreklama zajmuje się kompleksową obsługą graficzną firm. Na podstawie przedstawionego briefu, a także rozpoznania rynku przygotujemy dla Państwa propozycje. Nasz doświadczony zespół, pomoże również w stworzeniu brandbooka, który zapewni spójność podczas produkcji materiałów reklamowych.

Przygotowujemy również projekty pod wydruki, znakowanie a także szycie odzieży. Nasi graficy stworzą dla Państwa komplet plików, nadających się do produkcji, zgodnie z narzuconymi wytycznymi. Mamy także doświadczenie w kreacji materiałów reklamowych pod różne kanały dystrybucji.

Zajmujemy się także przygotowywaniem wizualizacji 3D, mock up’ów, prezentacji, czy renderów.
Z chęcią odpowiemy również na wszelkie pytania, dotyczące zakresu naszych

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel: 576-010-383

Email: biuro@totalreklama.pl

zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowychAdministratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński, NIP: 524-283-18-07. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.