Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu konfekcji i pakowania. Gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, mając na uwadze indywidualne potrzeby naszych klientów. Wszelkie zlecenia wykonujemy według standardów, instrukcji czy wytycznych narzuconych przez klienta. Gwarantujemy solidność, dokładność i terminowość.

Dlaczego warto zdecydować się na nasze usługi?

Konfekcja polega na pakowaniu, przepakowywaniu, kompletowaniu, sortowaniu czy oznaczaniu różnego typu, np. poprzez etykietowanie produktów. Wszystkie te czynności wykonujemy na zlecenie klientów w umówionym terminie. Podczas realizacji tego typu usług ważna jest przede wszystkim sumienność i dokładność, dlatego dużą uwagę przywiązujemy do kontroli jakości, oraz optymalizacji procesów minimalizujących ryzyko popełnienia błędów.

Usługi konfekcji to przeważnie proste prace, na które nie mają Państwo czasu w wyniku natłoku obowiązków. Standardowo nasze produkcje pakujemy w opakowania zbiorcze, jeśli potrzebują Państwo innej formy pakowania, proponujemy także pakowanie w folię termokurczliwą, niestandardowe opakowania wykonane przez naszą firmę, materiały dostarczone przez klienta, lub w sposób ozdobny na życzenie klienta.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, służymy fachową poradą, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem. Zapraszamy do kontaktu!

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel: 576-010-383

Email: biuro@totalreklama.pl

zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowychAdministratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński, NIP: 524-283-18-07. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.