Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu doskonale wiemy, jak dobrać odpowiednią technologię do danego materiału. Jesteśmy w stanie wydrukować praktycznie każdy materiał. Zajmujemy się zarówno drukiem ulotek w wielotysięcznych nakładach, materiałów ze skomplikowanych wykrojników, jak również zaawansowanych katalogów czy książek. Nasze rozwiązania pozwalają na sprawne wykonywanie zleceń przy jednoczesnej optymalizacji kosztów.

Druk – oferta

Nasza oferta obejmuje druk cyfrowy w niewielkich nakładach – do 500 sztuk, a także druk offsetowy, który jest przeznaczony dla znacznie większych nakładów. Możliwe jest także stworzenie przez nas projektu od A do Z. Kompleksowo zajmujemy się usługami związanymi z drukiem, dlatego nie muszą Państwo szukać kilku podwykonawców do jednego zlecenia. Optymalizujemy w ten sposób koszty, szanując Twój czas.

Proponujemy także wydrukowanie materiałów klienta po uprzednim sprawdzeniu poprawności plików. Dzięki doświadczeniu wynikającemu z setek zrealizowanych zleceń w zakresie druku, jesteśmy w stanie zaoferować fachowe doradztwo w zakresie surowca, uszlachetnienia oraz wykończenia.

Co istotne, podejmiemy się zrealizowania nawet najbardziej skomplikowanych zleceń, które wymagają profesjonalnej wiedzy oraz doświadczenia. Mamy za sobą wiele nietypowych realizacji dla naszych klientów, dlatego gwarantujemy, że efekt końcowy z pewnością spełni oczekiwania.

Druk opakowań

Zajmujemy się również produkcją opakowań dla różnych branż. Doskonale wiemy, jak trafić w gust klienta i przyciągnąć jego uwagę zachowując przy tym odpowiednią jakość oraz wygodę użytkowania. Warto pamiętać o tym, że dzisiejsi konsumenci są bardzo wymagający, dlatego odświeżenie opakowań będzie dobrym pomysłem. Konsumenci zwracają uwagę nie tylko na wygląd opakowania, ale również na wygodę jego użytkowania czy jakość. Drukujemy zarówno opakowania papierowe czy kartonowe w różnych gramaturach oraz fasonach jak i foliowe lub np. materiałowe, zazwyczaj przeznaczone dla najbardziej prestiżowych branż. Nasze możliwości pozwalają również wyprodukować opakowania na produkty wymagających ściśle określonych norm jak np. kosmetyki czy żywność.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu

Tel: 576-010-383

Email: biuro@totalreklama.pl

zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowychAdministratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński, NIP: 524-283-18-07. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.