Gdzie wyprodukować i doszyć elastomery ?

Gdzie wyprodukować i doszyć elastomery ?

Być może zastanawiałeś się kiedyś w jaki sposób niebanalnie oznakować odzież reklamową lub gadżety reklamowe. Niewątpliwie jedną z ciekawszych opcji będzie produkcja i doszycie elastomerów. Jeśli zastanawiasz się gdzie je wyprodukować oraz komu zlecić doszycie przeczytaj resztę artykułu.

Totalreklama ma w swojej ofercie zarówno produkcję jak i usługę doszywania tych elementów. Przekonaj się, czemu właśnie na nie warto się zdecydować. 

Czym są Elastomery? 

To nowoczesne, zazwyczaj drobne elementy brandingowe funkcjonujące również pod nazwą gumki, plastizole czy naszywki gumowe. Wykonane są z miękkiego PCV w technologii 3D która umożliwia naniesienie kilku warstw kolorów i uzyskanie efektu trójwymiarowości. Elastomery charakteryzują się elastycznością a także wytrzymałością nawet w przypadku ciężkich warunków atmosferycznych. Ich niewątpliwą zaletą jest też fakt, iż mogą być doszyte do każdego rodzaju odzieży, czyniąc daną rzecz atrakcyjną wizualnie i zapewniając skuteczny branding. Gumowe naszywki na pewno, dodadzą także prestiżu Twojej odzieży. Totalreklama jako jedna z nielicznych firm na rynku, oferuje także usługę doszycia elastomerów do czapek z daszkiem. Ze względu na swój zaokrąglony kształt wymaga to niebywałej precyzji oraz umiejętności wypracowanych podczas setek znakowanych czapek. Podczas zamawiania elastomerów można dopasować ich kształt oraz kolory pod indywidualne potrzeby i preferencje. Co ważne, istnieje również opcja precyzyjnego dopasowania kolorów do skali kolorystycznej PANTONE.

Pozostałe wpisy...