Woda reklamowa z własną etykietką

Woda reklamowa dla firm – krótki opis 

Jeśli chcą się Państwo wyróżnić na tle konkurencji, zaskoczyć swoich odbiorców atrakcyjnym wizualnie oraz praktycznym prezentem to woda reklamowa w ekologicznej, szklanej butelce z własną etykietką jest trafionym pomysłem. Woda którą oferujemy naszym klientom, to wysokiej jakości woda mineralna. Etykietki na butelki drukujemy na papierze kredowym lub papierze z recyklingu. Szklana butelka jest mniej szkodliwa dla środowiska niż standardowe butelki plastikowe PET. Szkło może być ponownie wykorzystywane do dalszego przetworzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo wodę reklamową zarówno niegazowaną jak i gazowaną naturalnie nasyconą CO2. W naszej ofercie znajdą Państwo również pojemniki do segregacji pustych butelek jak i lodówki z możliwością brandingu. 

Gdzie wykorzystywać wodę z własną etykietką ? 

Wodę reklamową można wykorzystywać w zasadzie wszędzie, zarówno w siedzibie Państwa firmy, podczas eventów czy jako dodatek do zamówionych produktów. 

Podczas targów może zastąpić tanie, mało wyróżniające się na tle konkurencji gadżety reklamowe. Organizując konferencję, szkolenie czy innego typu spotkanie woda reklamowa pozwoli Państwu się wyróżnić, a także zapewnić dodatkowy branding wydarzenia. W biurze znajdzie swoje miejsce dla pracowników do codziennego użytku jak i w sali konferencyjnej. Podczas targów może zastąpić tanie, mało wyróżniające się na tle konkurencji gadżety reklamowe. Organizując konferencję, szkolenie czy innego typu spotkanie woda reklamowa pozwoli Państwu się wyróżnić, a także zapewnić dodatkowy branding wydarzenia. W biurze znajdzie swoje miejsce dla pracowników do codziennego użytku jak i w sali konferencyjnej. 

Pozostałe zalety wody reklamowej

Dodatkowym atutem jest szybki czas produkcji, który średnio wynosi 7 dni. Woda reklamowa z własną etykietką posiada również małe minimum produkcyjne tj. 156 sztuk a także możliwość zamówienia kilku etykiet w ramach jednego zamówienia. Dzięki temu mogą Państwo zamawiać wodę na konkretne wydarzenia jak np. święta, ważne wydarzenia dla firmy lub konkretny event. Zdajemy sobie sprawę że nasi Klienci nie zawsze mają możliwość magazynowania dużej ilości wody w swoich siedzibach, dlatego możliwa jest dostawa partiami.