Gadżety reklamowe dla firm

Jakie gadżety reklamowe można znaleźć ?

Stworzenie dobrego, rzetelnego biznesplanu i produkcja odpowiedniego asortymentu czy zakup maszyn do świadczenia usług to dziś bez wątpienia za mało aby z łatwością zaistnieć obojętnie na jakim rynku. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” mawia znane przysłowie, to dziś rzeczywistość biznesu. Bezsprzecznie nawet małe firmy dbają o swój wizerunek wśród odbiorców, partnerów biznesowych, a przede wszystkim Klientów. Jednym z działań wizerunkowych może być produkcja wszelakich gadżetów reklamowych. 

Gadżet reklamowy to z pewnością świetne narzędzie do nawiązania lub pogłębienia relacji z Klientem. Dzięki umieszczonemu brandingowi, odbiorca za każdym razem korzystając z gadżetu niewątpliwie będzie nas miło wspominał. Dlatego przy produkcji gadżetów reklamowych powinniśmy się kierować przede wszystkim jakością, użytecznością, oryginalnością a także zwrócić uwagę aby nasz branding był umieszczony w sposób profesjonalny oraz trwały. Aby pamięć o naszej firmie nie zakończyła się wraz z żywotnością brandingu powinniśmy wybierać tylko zaufane firmy zajmujące się znakowaniem gadżetów dla firm. Na pewno dobrze na naszą reputację nie wpłynie również fakt, gdy dany gadżet zepsuje się już po kilku użyciach. 

Jakie gadżety reklamowe można znaleźć ?

Obecnie na rynku niewątpliwie można znaleźć dziesiątki a może i setki kategorii gadżetów reklamowych. Ich ceny zaczynają się już od kilku złotych. Jeśli nie masz konkretnego pomysłu, nasi opiekunowie klienta doradzą Ci w tym zakresie. Dzięki wielu wykonanym produkcjom posiadają oni dużą wiedzę na temat oferowanych produktów oraz zmieniających się trendów. Podstawowym kryterium którym powinniśmy się kierować to na pewno użyteczność. Z pewnością każdy z nas ucieszyłby się z kubka termicznego, co nam jednak po nim, jeśli nie będzie utrzymywał ciepła umieszczonych w nim napojów ? Totalreklama.pl dbając o interes klientów, proponuje im sampling gadżetów reklamowych przed właściwą produkcją. W zależności od techniki znakowania, często możliwe jest również wykonanie próbnego nadruku. 

Znakowanie produktów rynkowym

Niewątpliwie należy również pamiętać że, dzięki obecnym technologiom, istnieje możliwość znakowania produktów dostępnych w otwartej sprzedaży. Jest to rozwiązanie gdy mamy stuprocentowe zaufanie do danego produktu, lub chcemy aby odbiorcy naszych gadżetów reklamowych poczuli się docenieni poprzez otrzymanie gadżetów marki premium. Z pewnością umieszczenie swojego logo na tego typu produkcie jest techniką jak najbardziej spotykaną oraz dopuszczalną. Świetnym przykładem są chociażby niezwykle popularne scyzoryki szwajcarskiej firmy Victorinox z brandingiem legendarnej gwiazdy Mercedesa. Jedynym obostrzeniem przy tego typu znakowaniu, jest konieczność wykonania próbnego znakowania przed produkcją właściwą. 

(fot. https://my.carousell.com/p/victorinox-x-mercedes-benz-128866325/?hl=en)

(fot. https://shop.mercedes-benz.com/en-gb/collection/pdp/Victorinox-Swiss-Champ-pocket-knife/B66953410)

Jak to będzie wyglądało ?

Na pewno każdy z Was kojarzy popularne memy z serii oczekiwania vs rzeczywistość. Szczytem nieprofesjonalizmu są gadżety reklamowe z rozpikselowanym lub źle umieszczonym logo. Aby uniknąć tego typu historii przy produkcji gadżetów reklamowych niewątpliwie warto powierzyć przygotowanie projektu oraz wizualizacji profesjonalnemu studiu graficznemu. Totalreklama.pl zajmuje się kompleksową obsługą graficzną firm. Nasi graficy przygotowują projekt nadruku, następnie wizualizację, mającą zobrazować finalny wygląd gadżetu, a po akcepcie klienta komplet plików produkcyjnych. W wielu przypadkach nasi klienci otrzymują również fizyczną próbkę z logo. Niewątpliwie możemy zminimalizować w ten sposób ryzyko niemiłego zaskoczenia przy odbiorze towaru. 

(fot. Autor nieznany)

Gadżety gotowe, co dalej ? 

Reasumując, ogromna konkurencja, wymusza coraz częściej na firmach, nie tylko produkcję fajnych gadżetów reklamowych, ale także ich ciekawe pakowanie. Część gadżetów reklamowych trafia obecnie w ręce influencerów, bez wątpienia warto aby gadżet wyglądał atrakcyjnie nie tylko po rozpakowaniu. Totalreklama.pl świadczy usługi konfekcji oraz wysyłek kreatywnych. Dla naszych klientów świadczymy usługi ozdobnego pakowania, wykonywane ze szczególną starannością. 

Jeżeli chodzi o logistykę, to większość produkcji na terenie Warszawy Totalreklama.pl dostarcza własnym transportem. Jednak nasze możliwości w tym zakresie są ogromne. Korzystając ze sprawdzonych firm kurierskich wysyłki realizujemy do prawie 150 krajów na całym świecie! 

Z chęcią przygotujemy dla Ciebie darmową wycenę.

Masz pytania ? Zapraszamy do kontaktu.

Tel: 576-010-383

Email: biuro@totalreklama.pl

    zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych osobowychAdministratorem danych osobowych jest firma Qube Adam Jarmoliński, NIP: 524-283-18-07. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu przygotowania odpowiedzi na przesłane zapytanie.